Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Arabanızı Satın Alıyoruz!

2. el araba satarken hepimizin yaşadığı bazı süreçler vardır. Arabamı satmak istiyorum dedikten sonra yapılan ilk iş nasıl satılacağına karar vermek. Bu noktada farklı alternatifler mevcut. Arabanın ilanını verip alıcıların aramasını beklemek, araba pazarında tüm gün alıcılarla görüşüp pazarlık yapmak gibi. Fakat bu süreçler hem çok vakit alıyor hem de istenmeyen olumsuz sonuçlarla maalesef karşılabiliyorsunuz. Artık arabanızı hızlı ve güvenli bir şekilde satabileceğiniz yeni bir yöntem daha var.

Ototrink.com ikinci el arabanızı sizi hiç bekletmeden satın alan bir platform. Arabanızı satmak için websitemizden online teklif alın ve size en yakın ekspertiz merkezimizden randevunuzu oluşturun. Ekspertiz hizmeti Ototrink tarafından ücretsiz sağlanan bir hizmettir. Ototrink'e ait ekspertiz merkezlerinde, alanında deneyimli ve profesyonel kişilerce arabanıza gerekli incelemeler yapılır. Bu incelemelerin ardından uzmanlarımız arabanız için ücretsiz alım ekspertiz raporu oluştururlar. Bu raporun ardından Ototrink.com arabanızı satın alarak kısa sürede ödemenizi yapar. Böylelikle arabanızın satış işleminizi kısa sürede, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirerek satış işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!