Audi A3 Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Audi A3 Arabanızı Satın Alıyoruz!

Audi, Alman menşeili bir otomobil üreticisidir. Volkswagen grubunun markalarından biri olan otomotiv sektöründe 1910 yılından beri üretime devam eder. Audi 1932 yılında 4 şirketin birleşmesi ile oluştuğu için logosu 4 birleşik halka olarak tercih edilir. Dünyada ve ülkemizde itibarlı bir marka olan Audi, çeşitli modellerde şık tasarımlı araçlar üretir. A3 ise bu markanın sahip olduğu kompakt araba modeli. Audi ikinci el otomotiv piyasasında da kendine yer bulup dinamik olarak alım satımı gerçekleşir. Ototrink.com diğer pek çok araç marka ve modelinde olduğu gibi Audi A3 ikici el araç satışınız için de başvurabileceğiniz en kolay yöntem olarak karşınıza çıkar.

Ototrink.com, ikinci el aracınızı sizi ilan verme, aracınıza alıcı bulma gibi zorlu zahmetlerden kurtararak birinci elden satın alan bir firmadır. İkinci el Audi A3 aracınızı satın almamız için gerçekleştirmeniz gereken iki aşama mevcut. Birincisi, Ototrink.com web sitemizde bulunan online randevu formunu doldurarak aracınızın bilgilerini bu forma girmek. Diğeri ise, aracınızı şehrin pek çok farklı bölgesinde konumlanmış olan Ototrink ekspertiz noktalarından birine getirerek uzmanlarımızın incelemesine sunmak. Ekspertiz hizmeti, firmamız tarafından tamamen ücretsiz olarak sağlanır ve ekibimiz tarafından, aracınız için oluşturulacak ücretsiz alım ekspertiz raporu ile tamamlanır. Bu raporun ardından Ototrink.com ikinci el Audi A3 aracınızı kısa süre içinde satın alarak araç ücretinin banka hesabınıza ulaşmasını sağlar.

İkinci el araç satışında çığır açan yenilikçi, zahmetsiz, güvenilir satın alma yöntemi ile Otortrink, siz müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!