BMW Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

BMW Arabanızı Satın Alıyoruz!

BMW, “Gerçek sürüş deneyimi” sloganı ile yola çıkmış olan ve üretime 1916 yılından beri devam eden Alman otomobil markasıdır. BMW, bilindiği üzere günümüzde en yüksek marka değerine sahip, her zaman ileriye yönelik öngörülü tasarımları, mükemmeliyetçilik ilkesi ve kaliteye verdikleri önem ile öne çıkarak otomobil, motosiklet, motor ve bisiklet gibi birçok farklı taşıt üretir.

Ototrink.com, ikinci el BMW aracınızı birinci elden satın alarak çok kısa sürede işlemlerinizi tamamlamanızı sağlar. Öncelikle araç satışınız için internet sitemizde bulunan randevu formunu doldurmanız gerekir. Bu işlemin ardından, şehrin pek çok noktasında bulunan Ototrink ekspertiz noktalarından birine aracınızı götürerek profesyonel ekibimizin aracınızı inceleyip raporlamasını sağlamanız beklenir. Bu hizmet firmamız tarafından tamamen ücretsiz olarak müşterilerine sunulur. Ücretsiz alım ekspertiz raporunuzun oluşturulmasının ardından Ototrink.com ikinci el BMW aracınızı satın alarak ücretin banka hesabınıza en kısa zamanda ve en güvenilir şekilde ulaşmasını sağlar.

Türkiye’de bir ilk olan Ototrink.com ezber bozan ikinci el araç satın alma yöntemiyle fark yaratarak ikinci el BMW araç satışınızı hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için siz müşterilerine her daim hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!