Citroen Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Citroen Arabanızı Satın Alıyoruz!

Citroen, 1976 yılından beri üretime devam etmekte olan Fransız otomobil markası. Arjantin, Brezilya, Fransa, Portekiz, Slovakya, İspanya ve Türkiye gibi pek çok farklı ülkede otomobil üretimini gerçekleştiren Citroen, aynı zamanda gelişen iş ortakları sayesinde dünyanın hemen her köşesinde yayılan bir üreticidir.

Ülkemizde de otomobil pazarı içerisinde tanınan bir araç olan Citroen, ikinci el piyasasında da tasarımı ile öne çıkar. Ototrink.com diğer pek çok araç marka ve modelinde olduğu gibi Citroen ikinci el aracınızın da satışını yenilikçi satın alma politikası ile kolaylaştırarak işlemlerinizi kısa sürede tamamlamanızı sağlar.

Ototrink.com Citroen aracınızı satın almadan önce sizden web sitesindeki online randevu formunu doldurmanızı talep eder. Ardından şehrin faklı noktalarında bulunan Ototrink ekspertiz noktalarından birine giderek aracınızı uzman ekibimizin incelemesine sunmanız gerekir. Ekspertiz, firmamız müşterilerine tamamen ücretsiz olarak sağladığı bir hizmettir ve ücretsiz ekspertiz alım raporunun oluşturulması ile tamamlanır. Bu raporun ardından Ototrink.com ikinci el Citroen aracınızı satın alarak, araç ücretinin en kısa sürede tarafınıza iletilmesiniz sağlar.

Yenilikçi, zahmetsiz satın alma politikası ile Ototrink.com aracınız hızlı ve güvenli bir şekilde satın alarak size zaman kazandırır.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!