Fiat Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Fiat Arabanızı Satın Alıyoruz!

Fiat Grubu, 1899 yılında İtalya’nın Torino bölgesinde kurulmuş bir otomobil üreticisidir. İsmini “Fabbrica Italiana Automobili Torino” kelimelerinin baş harflerinin birleşmesinden almıştır. Bünyesinde pek çok marka ve modelde araç üretimi sürdürür. Fiat, dünyanın en büyük otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer alır. Ototrink.com diğer pek çok araç marka ve modelinde olduğu gibi Fiat aracınızın ikinci el satışı sırasında, siz müşterilerine doğru ve güvenilir hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyar.

Ototrink.com, Fiat ikinci el aracınızın satışı esnasında sizi ilan verme, güvenilir alıcı bulma gibi pek çok sorundan kurtararak aracınızı birinci elden satın alır. Bu işlemi gerçekleştirmesi için sizden iki aşamalı bir işlem tamamlamanızı bekler. Öncelikle, Ototrink.com internet sitemizi ziyaret ederek online araç satış formunu doldurmanız gerekir. Bu işlemin ardından ise, şehrin pek çok yerinde konumlanmış olan Ototrink ekspertiz hizmeti noktasına aracınızı götürerek uzman ekibimizce incelemeye sunmanız gerekir. Bu inceleme, tecrübeli ekibimizin aracınız ile ilgili ücretsiz ekspertiz alım raporu oluşturması ile tamamlanır. Ototrink.com ekspertiz raporu için hiçbir ücret talep etmez. Raporunuzun oluşmasının ardından Ototrink.com ikinci el Fiat aracınızı satın alarak ücretin banka hesabınıza en kısa sürede iletilmesini sağlar. Hızlı ve güvenilir bir şekilde araç satışınızı gerçekleştirmeniz için hizmetlerimiz ve tecrübemizle Ototrink olarak müşterilerimize hizmet sağlamaya devam edeceğiz.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!