Fiat Linea Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Fiat Linea Arabanızı Satın Alıyoruz!

1899 yılından bu yana otomobil üretmeye devam eden Fiat grubu, merkezi İtalya’nın Torino bölgesinde kurulmuş olan Avrupa ve dünyada yaygın bir araba firmasıdır. Fiat endüstriyel, finansal sektörlerin yanı sıra otomobil üretiminde, sektörde adını çokça duyurmuş önemli bir grup şirketidir. Otomobil sektöründe, bünyesinde pek çok marka ve araç üretimi gerçekleştiren Fiat, dünyanın en büyük endüstriyel grupları arasında önemli ve itibarlı bir marka olarak yer alır.

Fiat Linea ise bu markanın son yıllarda yükselişe geçmiş aracıdır. Özellikle aile konforu için uygun, şehir içi kullanımı yaygın olan Fiat Linea, geniş ve sade iç tasarımını şık ve kaliteli dış tasarım ile birleştirerek otomobil piyasasında önemli bir yer tutar. Bu tasarım, aracın ikinci el piyasasında da önemini artırır. Ototrink.com ikinci el Fiat Linea araç satışınız ile iligli diğer pek çok araç marka ve modelinde olduğu gibi, yenilikçi bir yaklaşım ile siz müşterilerine memnuniyetle hizmet vermeye devam eder.

Ototrink.com, ikinci el Fiat Linea aracınızın satışı esnasında, sizi alıcı bulma veya ilan verme gibi büyük, zahmetli aşamalardan kurtararak, aracınızı birinci elden satın alan bir firmadır. Aracınızı satın almadan önce yapmanız gereken iki işlem vardır. Bunlardan biri Ototrink.com web sitemizi ziyaret ederek, orada bulunan online randevu formunu doldurmak. Diğeri ise şehrin farklı ilçelerinde bulunan Ototrink ekspertiz noktalarını aracınız ile ziyaret ederek ekibimizin incelemesine sunmaktır. Alanında tecrübeli çalışanlarımız ücretsiz alım ekspertiz raporunu oluşturduktan hemen sonra, Ototrink.com ikinci el Fiat Linea aracınızı satın alarak ücretin banka hesabınıza en kısa sürede ulaşmasını sağlar. Böylelikle araç satışınız güvenli, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde Ototrink.com güvencesi ile gerçekleşir.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!