Ford Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Ford Arabanızı Satın Alıyoruz!

Ford, 1903 yılında Henry Ford tarafından kurulmuş olan ABD menşeili bir taşır üreticisidir. Dünyanın ilk otomobil üreticilerinden biri olan Ford, 6 kıtada, 200 pazarda araç üretip dağıtımını sağlar. Kanada, Meksika, Birleşik Krallık, Almanya, Brezilya, Arjantin, Avusturalya, Güney Afrika, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede fabrikaları mevcuttur.

Ford, oldukça yüksek sayıda üretime geçerken otomobil endüstrisinin gelişmesinde önemli rol oynamış bir firmadır. Ototrink.com, diğer pek çok otomobil markasında olduğu gibi Ford araç satışınız için de hizmetlerini sürdürür. Ototrink.com, aracınıza alıcı bulma sorununuzu tamamen ortadan kaldırarak iki aşamalı satış işlemi ardından ikinci el aracınızı satın alır. Yenilikçi bir araç satın alma yöntemi ile tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

İkinci el Ford aracınızın Ototrink.com tarafından satın alınması için yapmanız gereken iki şey vardır. Birincisi, web sitemiz üzerinden online araç satış formunu doldurmak, ikincisi ise İstanbul’un pek çok bölgesinde bulunan Ototrink ekspertiz noktalarından birine aracınızı getirerek uzman ekibimizin incelemesine sunmaktır. Bu işlem tamamen ücretsiz olarak gerçekleşir ve ücretsiz alım ekspertiz raporunun oluşması ile tamamlanır. Ototrink.com bu raporun ardından aracınızı kısa sürede satın alarak ücretin banka hesabınıza ulaşmasını sağlar. Yenilikçi anlayışımızla ikinci el aracınızı en kısa sürede en güvenilir şekilde satmanız için Ototrink.com, hizmetlerine devam edecek, müşterilerinin yanında olacaktır.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!