Ford Focus Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Ford Focus Arabanızı Satın Alıyoruz!

1903 yılından bu yana Ford, ABD merkezli bir marka olarak otomobil piyasasında bir mihenk taşı haline gelen, pazarda her zaman önemli yer tutan bir araç markası oldu. Otomobillerini Kanada, Meksika, Birleşik Krallık, Almanya, Brezilya, Arjantin, Avusturalya, Güney Afrika, Türkiye başta olmak üzere, 6 kıtada 200 üzerinde otomobil pazarında güçlü bir yere sahip olan Ford uzun yıllardır üretime devam ederek alıcıların ilgisini çeker.

Oldukça yüksek sayıda üretim yapmakta olan Ford, piyasada itibarı yüksek, dinamik, kaliteli, güvenilir bir araç markası olarak bilinir. Ford Focus ise ürettikleri kompakt otomobil modelini oluşturur. Ford Focus, gelişen teknoloji ile sağladığı uyum, güvenilir ve konforlu araç sürüşü sayesinde ikinci el piyasasında da önemli yer tutan araçlar arasındadır. Ototrink.com diğer pek çok araç marka ve modelinde olduğu gibi Ford Focus ikinci el aracınızın satışı esnasında da sizi alıcı bulma sorunundan uzaklaştırarak, yenilikçi bir anlayışla hizmet sağlar.

İkinci el Ford Focus aracınız Ototrink.com üzerinde iki aşamalı işleme tabii tutulur. Öncelikle internet sitemizi ziyaret ederek online randevu formunu doldurmanız, daha sonra arazınızı Ototrink ekspertiz hizmet noktalarından birine getirmeniz beklenir. Ototrink ekspertiz noktaları tamamen ücretsiz olarak, uzman ekibimizce aracınıza detaylı bir inceleme sağlayarak ücretsiz ekspertiz alım raporu oluşturulmasıyla tamamlanır. Bu işlemin ardından Ototrink.com ikinci el Ford Focus aracınızı satın alır, ücretin hesabınıza en kısa sürede iletilmesini sağlar.

Ototrink.com olarak aracınızı en kısa sürede en güvenli şekilde satmanız için ezber bozan bir yaklaşımla hizmetlerimizi sürdürmeye devam edecek, işlemlerinizin en kısa sürede tamamlanması için çalışacağız.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!