Honda Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Honda Arabanızı Satın Alıyoruz!

Honda, 1948 yılında Soichiro Honda taraşından kurulmuş olan, Japonya menşeili otomobil üreticisi. Başlangıçta motosiklet üretimi yapan firma zamanla otomobil, su motoru (gemi, tekne, yat vb.), robot, güç ekipmanları (jeneratör, çim biçme aleti vs.), motor ve uçak üreten dünya devi bir firma haline geldi. Dünyanın bir numaralı motor üreticisi olan Honda, dünyada otomotiv sektörünün gelişmesi için mihenk taşı olma niteliğindedir. Üretimi çok geniş kitlelere ulaşmış bu firma, Amerika, Kanada, Hong Kong, Güney Amerika ve Asya gibi pek çok ülke ve kıtada satış rekorları kıran sektörün öncü firmalarından biridir.

Ototrink.com diğer pek çok araç marka ve modelinde olduğu gibi Honda ikinci el aracınızı da satın almaktan memnuniyet duyar. Bunun için internet sitemizde yer alan online randevu formunu doldurmanız ve aracınızı Ototrink ekspertiz noktalarımızdan birine getirerek uzmanlarımızın incelemesine sunmanız gerekir. Bu koşulları sağladığınız taktirde Ototrink.com ikinci el Honda aracınızı satın alır ve ücretinin banka hesabınıza en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

Ototrink.com, sizi ikinci el aracınız için ilan verme ya da alıcı arama problemlerinden kurtararak aracınızın en kısa sürede satışının gerçekleşmesi için yenilikçi bir yöntem kullanarak müşterilerine hizmet vermeye devam eder.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!