Hyundai i20 Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Hyundai i20 Arabanızı Satın Alıyoruz!

Hyundai, 1947 yılından bugüne kendine dünya çapında yer bulmuş önemli bir otomobil üreticisidir. Güney Kore menşeili bu firma her ne kadar başka sektörlerde bulunsa da dünyanın en büyük 5. Otomobil üreticisi olarak en çok otomobil pazarındaki önemli yeri ile tanınır. Teknolojiye verdiği önem, yenilikçi bakış açısı, üstün tasarımları, Hyundai Motor Şirketi’nin gelişmesinin temel sebebi olarak görülür. Pek çok farklı araç modeli üretmekte olan Hyundai, i20 otomobil modeli ile son yıllarda artan ve gelişen bir Pazar payına sahiptir.

Hyundai i20 dikkat çekici dış tasarımı, etkileyici iç tasarımı, yüksek konfor ve geniş iç hacmi sayesinde ikinci el otomobil piyasasında da kendine önemli bir yer edinir. Ototrink.com, diğer pek çok araç marka ve modelinde olduğu gibi ikinci el Hyundai İ20 aracınızın satışı sırasında da sizi alıcı bulma, araç ilanı verme gibi zahmetli işlemlerden kurtararak, ikinci el aracınızı birinci elden satın alır.

Ototrink.com, ikinci el Hyundai araç satışınız için iki aşamada gerçekleşen işlemleri gerçekleştirdiğiniz taktirde aracınızı en kısa süre içinde satın almaktadır. Bu işlemler öncelikle web sitesinde bulunan online satış formunu doldurmanızı, daha sonra ise aracınızı şehrin pek çok bölgesinde konumlanan Ototrink ekspertiz noktalarından birine getirmenizi kapsar. Ekspertiz hizmeti firmamızın tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirdiği bir hizmet olup ikinci el alım ekspertiz raporunun uzman ekibimizce oluşturulmasıyla tamamlanır. Ardından Ototrink.com ikinci el Hyundai İ20 aracınızı satın alarak ücretin en kısa sürede banka hesabınıza ulaşmasını sağlar. Böylelikle ikinci el araç satışınızı Ototrink.com güvencesi ile kolay, zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirerek işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamanız mümkün olur.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!