Kia Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Kia Arabanızı Satın Alıyoruz!

Kia, 1944 yılında Güney Kore’de kurulmuş olan taşıt üreticisidir. Kore’nin ilk bisiklet ve otomobil üretici olma özelliği taşıyan Kia, ilerleyen yıllarda yaptığı ticari ortaklık ve atılımların ardından yıllar içine gelişerek ve büyüyerek günümüz otomobil piyasasına kendini taşımayı başarır. Kia, dünyanın en büyük 5. Otomobil üreticisi olma hedefiyle pek çok sponsorluk anlaşmaları yaparak tenis, futbol gibi spor alanlarında çeşitli sponsorluklar yürütmüştür. Türkiye’de yürüttüğü ortaklıklar sayesinde otomotiv piyasasında kendine yer bulan Kia, ikinci el pazarı içerisinde de aktif alınıp satılan bir araç markası.

Ototrink.com diğer pek çok otomobil marka ve modelinde de olduğu gibi, Kia aracınızı ikinci el satmak istediğinizde en büyük destekçiniz olarak yanınızdadır. Firmamız, müşterilerini ikinci el araç satış ilanı verme, araçlarına alıcı bulma gibi zahmetlerden kurtararak ikinci el Kia araçlarını birinci elden satın alır. Bu satış yöntemi ülkemizde bir ilk niteliği taşır.

Ototrink.com ikinci el araçlarınızı satın almak için iki aşamalı bir yöntem izler. Öncelikle internet sitemizde bulunan online randevu formunu doldurmanız gerekir. Ardından aracınızı şehrin pek çok yerinde bulunan Ototrink ekspertiz noktalarından birine getirerek uzmanlarımızın incelemesini sunmanız gerekir. Bu incelemenin ardından ekibimiz ücretsiz alım ekspertiz raporu oluşturur ve Ototrink.com aracınızı satın alarak araç ücretinin en kısa süre içinde tarafınıza iletilmesini sağlar.

İkinci el Kia aracınızı satarken Ototrink firmamızın hizmetlerinden güvenle faydalanıp işlemlerinizi en hızlı yolla tamamlamanız mümkündür.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!