Kia Rio Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Kia Rio Arabanızı Satın Alıyoruz!

Kia, Güney Kore menşeili otomobil üreticisi olup, 1944 yılından bu yana otomobil üretmeye devam eder. Yaptığı ticari ortaklıkları ile büyüyen ve gelişen Kia, aynı zamanda futbol, tenis gibi pek çok spor dalında sağladığı sponsorluklarda otomotiv piyasasında adını duyurur. Ülkemizde de Kia yaptığı ortaklık anlaşması sayesinde üretime devam ederek araç piyasasındaki yerini bulur.

Kia Rio ise firmanın sahip olduğu son teknoloji, tasarruflu yakıt tüketimi, özgün tasarımı sayesinde ikinci el ve sıfır araç piyasasındaki konumunu geliştirerek sürdürür. Ototrink.com diğer pek çok araba marka ve modelinde de olduğu gibi Kia Rio ikinci el araç satışınızda da siz müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar. Ototrink.com, müşterilerini ikinci el araç satış ilanı verme, araçlarına alıcı bulma gibi zahmetlerden kurtararak araçlarını yenilikçi bir satın alma politikası izleyerek, birinci elden satın alır.

Ototrink.com ikinci el araçlarınızı satın almak için iki aşamalı bir yöntem izler. Öncelikle internet sitemizde bulunan online randevu formunu doldurmanız gerekir. Ardından aracınızı şehrin pek çok yerinde bulunan Ototrink ekspertiz noktalarından birine getirerek uzmanlarımızın ücretsiz bir şekilde incelemesini sunmanız gerekir. Bu incelemenin ardından ekibimiz ücretsiz alım ekspertiz raporu oluşturur ve Ototrink.com aracınızı satın alarak araç ücretinin en kısa sürede banka hesabınıza iletilmesini sağlar.

İkinci el Kia Rio aracınızı satarken Ototrink.com hizmetlerinden güvenle faydalanıp işlemlerinizi en hızlı ve en kolay yolla tamamlamanız mümkündür.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!