Mercedes Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Mercedes Arabanızı Satın Alıyoruz!

Mercedes, otomobil piyasasında tanınmış Alman menşeili dev bir marka olup 1926 yılından beri üretime devam eder. Dünya çapında ve ülkemizde en çok arzulanan otomobil markalarından biri olan Mercedes, güvenilir, itibarlı, başarılı bir markadır. Ototrink.com diğer pek çok araç gibi Mercedes araçlarının alım satımlarında da müşterilerine yardımcı olarak ikinci el araçlarının hızlı ve güvenilir şekilde satışını sağlar.

Ototrink.com ikinci el aracınızı sizi hiç bekletmeden satın alan aracı bir firmadır. Aracınızı hızlı bir şekilde satın alır, alıcılara ulaştırır. Araç satın alma işleminin öncesinde firmamızın sahip olduğu Ototrink ekspertiz noktalarına başvurmanız gerekir. Ekspertiz hizmeti firmamız tarafından ücretsiz sağlanan bir hizmettir. Ekspertiz noktaları, alanında deneyimli ve profesyonel kişilerin aracınıza çeşitli incelemeler yaptığı yerlerdir. Bu incelemelerin ardından uzmanlarımız aracınız için ücretsiz ekspertiz alım raporu oluştururlar. Bu raporun ardından Ototrink.com aracınızı satın alarak kısa sürede ödemenizi tarafınıza sağlar. Böylelikle ikinci el araç satış işleminizi kısa sürede, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirerek satış işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ülkemizde ikinci el piyasasının kalbi olan otomobil, her gün çok sayıda aracın alım /satımının yapıldığı aktif bir pazardır. Mercedes markasına sahip bir aracın satışı, aracın piyasa itibarının çok yüksek olduğu, güvenilir ve sağlam bir marka olduğu göz önüne alındığında sizi satıcı olarak avantajlı bir konuma getirecektir. Bu durum araç satışınızı hızlandıracak bir etkendir. Ototrink.com, Mercedes ikinci el aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde satın alarak, işlemler sırasında her aşamada size ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!