Mercedes C200 Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Mercedes C200 Arabanızı Satın Alıyoruz!

Mercedes, 1926 yılından beri üretime devam etmekte olan bir Alman otomobil üreticisidir. Mercedes İspanyolca Mars anlamına gelen yaygın bir kelimedir. Aynı zamanda lütuf ve zarafet anlamları da taşır. Marka Alman menşeine sahip olsa da Arjantin, Avusturya, Bosna, Brezilya, Kanada’dan Endonezya’ya kadar pek çok ülkede üretim ve montajı yapılır. Mercedes, araba, şehirler arası yolcu otobüsü, kamyon, hafif ve ağır ticari araç sınıfları başta olmak üzere çok geniş üretim yelpazesine sahip çeşitli taşıtlar üretir. Bu ürünlerden biri olan C serisi ise 1993 yılından bu yana 190 modelinin yerine üretilmekte olan 4 kapılı sedan araç sınıfı içerisinde yer alır.

Mercedes c200 ideal aerodinamiğe sahip, çevik ve güçlü bir araçtır. Sağladığı konfor seviyesi, rahatlığı ve güvenirliği çok yüksek olan c200, Türkiye’de pek çok kişinin hayallerini süsler. Ototrink.com, Mercedes c200 ikinci el aracınızın satışı için başvurabileceğiniz en doğru satış kanalıdır. Aracınızın ve sizin değerinizi bilerek, satışın en hızlı ve güvenilir yöntemle gerçekleşebilmesi için çalışıyoruz.

Ototrink.com, aracınız için alıcı bulma sorununu ortadan kaldırarak aracınızı derhal satın alıp, daha sonra uygun şekilde son alıcıya ulaşmasını sağlar. Satış işlemimizden faydalanmak için yapacağınız online başvurunun ardından, çeşitli bölgelerde bulunan ekspertiz hizmeti noktalarımıza ulaşarak araçlarınızı burada iç ve dış aksamlarının ve sahip olduğu özelliklerin incelenmesini sağlamanız gerekir. Bu hizmet firmamız tarafından tamamen ücretsiz olarak verilmekte olup satış işleminin en önemli parçasıdır. Aracınız ile ilgili ücretsiz ekspertiz alım raporunuzun hazırlanmasının ardından Ototrink.com aracınızı satın alır. Araç ücretinin en kısa sürede hesabınıza iletilmesini sağlar. İkinci el araç satışınız hızlı, güvenilir ve doğru biçimde tamamlanır.

Ototrink.com olarak Mercedes c200 ikinci el aracınızın satışının en kısa sürede gerçekleşmesi için aracınıza en doğru yöntemleri uygulayacağımızdan, en kaliteli hizmetleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!