Nasıl Çalışır?

Ototrink.com size pratik, hızlı ve güvenilir bir satış süreci sağlar. Arabanız için teklif alabilir, ücretsiz ekspertiz sonrası arabanızı satıp, paranızı trink alabilirsiniz.

1.
Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Ototrink.com’un kullanımı kolay ve ücretsiz fiyat teklifi ekranı ile arabanıza ait marka, model, yıl ve benzer bilgilerini girerek anında online fiyat teklifi alabilirsiniz. Alacağınız teklif fiyat aralığı olarak karşınıza çıkacaktır.
2.
Hemen Randevu Alın
Arabanız için fiyat teklif aralığınızı aldıktan sonra karşınıza çıkan randevu ekranından hızlı bir şekilde formu doldurarak, Ototrink’e ait ve size en yakın olan ücretsiz ekspertiz merkezlerimizden biri için ücretsiz online randevunuzu oluşturabilirsiniz.
3.
Satışı Tamamlayın
Randevu günü ve saatinde ekspertiz merkezimize geldiğinizde öncelikle arabanız için profesyonel ekspertiz uzmanlarımız tarafından detaylı alım ekspertizi yapılır ve hemen ardından arabanız için net fiyat teklifi sunulur. Kabul etmeniz halinde arabanızı hemen satııyoruz ve paranızı aynı gün banka hesabınıza alıyorsunuz. Siz de bu kişiye özel satış konforunu Ototrink.com ile yaşayabilirsiniz.