Nissan Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Nissan Arabanızı Satın Alıyoruz!

1933 yılında Japonya’da kurulan Nissan, çok uluslu bir otomotiv firması. Bu firma Jidosha-Seizo Co. ve Nihon Sangyo şirketlerinin birleşmesi ile ortaya çıkar. Nissan büyük ve köklü otomobil üreticileri ile geliştirdiği iş ortakları ile büyüyüp gelişerek kendini günümüze taşımıştır. Ambleminizi dürüstlük ve samimiyet ilkelerinden alan Nissan, Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonya başka olmak üzere pek çok farklı ülkede yapılanmış.

Nissan otomobil modelleri arasında dikkat çeken tasarımlardan biri olan Nissan Micra, göz alıcı ve teknolojik donanımları, geniş iç hacmi ve sportif tasarımı sayesinde ülkemiz otomobil piyasasında da kendine önemli bir yer edinir. Bu durum, Nissan aracını ikinci el piyasası içerisinde de dinamik bir duruma getirir. Ototrink.com Nissan aracınızın ikinci el satışı için diğer pek çok markadaki araçlar ve modeller için olduğu gibi kolay bir yöntem sağlayarak hizmet verir.

Ototrink.com, ikinci el araçlara alıcı bulma, ilan verme gibi zorlukları ortadan kaldırarak aracınızı doğrudan satın alan bir firmadır. İkinci el Nissan aracınızın satışını Ototrink.com ile gerçekleştirmek istediğinizde yapmanız gerekenler öncelikle internet sitemizde bulunan online randevu formunu doldurmak, ardından aracınızı şehrin pek çok noktasında konumlanmış olan Ototrink ekspertiz noktalarından birine getirerek uzman ekibimizin incelemesine sunmaktır. Ekibimiz aracınıza ücretsiz ekspertiz alım raporu oluşturur ve Ototrink.com bu rapor sonrasında ikinci el Nissan aracınızı satın alarak ücretin en kısa sürede banka hesabınıza ulaşmasını sağlar.

Ototrink.com, yenilikçi bir bakış açısı ile zahmetsiz ve güvenilir satın alma yöntemi ile Nissan ikinci el aracınızı satmak istediğinizde başvuracağınız en güvenilir destekçidir.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!