Opel Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Opel Arabanızı Satın Alıyoruz!

Opel 1862 yılında Almanya’da kurulmuş olan önemli otomobil üreticisi. Yenilikçi, tasarruflu, şık tasarımları ile dünyanın pek çok ayrı ülkesinde üretimi sağlanan Opel araçları ülkemizde de çokça tercih edilen ve güvenilen ürünlerdir. Avrupa’nın en büyük otomobil üreticilerinden biri olan Opel, Almanya, Belçika, Britanya, Brezilya, Güney Afrika, Polonya ve Ukrayna’da bulunan fabrikalarında üretime devam ettiği gibi aynı zamanda diğer pek çok ülkede de araç montajı yapılır. Ototrink.com ise pek çok araç ve modelde olduğu gibi Opel aracınızın ikinci el satış işlemi sırasında sizi ilan verme, alıcı bulma gibi pek çok zahmetten kurtararak işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilmeniz için çalışır.

Ototrink.com, aracınızı doğrudan satın alan bir firmadır. Satışın gerçekleşmesi için sizden iki temek işlemi yerine getirmenizi talep eder. Bunlardan biri, Ototrink.com internet sitemiz üzerinden online randevu formunu doldurmanız, diğeri ise satışını gerçekleştirmek istediğiniz aracı Ototrink ekspertiz noktalarından birine getirerek uzmanlarımızın incelemesine sunmanızdır. Bu hizmet firmamız tarafından tamamen ücretsiz olarak sağlanmakta olup, uzman ekibimizin aracınıza oluşturacağı ücretsiz alım ekspertiz raporu ile tamamlanır. Bu raporun ardından Ototrink.com ikinci el Opel aracınızı en kısa sürede satın alarak, araç ücretinin banka hesabınıza en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

Yenilikçi, kolay, zahmetsiz ve güvenilir bir yaklaşımla Ototrink.com ikinci el Opel aracınızın en kısa şekilde satılması ve işlemlerinizin tamamlanması için doğru tercihtir.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!