Opel Astra Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Opel Astra Arabanızı Satın Alıyoruz!

Adam Opel AG, kısa ve yaygın ismiyle Opel, 1862 yılında Adam Opel tarafından 1862 yılında kulmuş Alman otomobil üreticisi. Yenilikçi, yakıt tasarruflu motorları ve şanzımanı ile otomotiv piyasasında önemli bir rol oynamakta olan Opel, pek çok modelde otomobil üretmeye devam eder. Avrupa’nın en büyük otomobil üreticilerinden bir olan Opel, ülkemizde de otomobil piyasasında sağlam ve güçlü bir yer edinerek günden güne büyür. Opel Astra, bu firmanın sahip olduğu satış hacmi en geniş araba modellerinden biridir. Spor kompakt bir araç olarak üretilen Opel Astra, Almanya, Belçika, Britanya, Brezilya, Güney Afrika, Polonya ve Ukrayna’da üretilmekle beraber diğer ülkelerde de parça montajı yapılabilmektedir.

Sağladığı sürüş konforu, şık ve sportif tasarımı sayesinde Opel Astra, ikinci el araç piyasasında da kendine önemli bir yer edindi. Ototrink.com, diğer pek çok araç marka ve modelinde olduğu gibi ikinci el Opel Astra aracınızı satışa çıkardığınızda da aracınızı en kısa sürede satın alarak sizi büyük zahmetlerden kurtarır. Aracınıza alıcı bulmanızı ya da ilan vermenizi gerektirmeyen Ototrink.com, aracınızı iki aşamalı bir işlemi sağladığınız taktirde memnuniyetle satın alır. Öncelikle Ototrink.com internet sitemiz üzerinden online randevu formunu doldurmanız gerekmektedir. Ardından aracınızı şehrin pek çok farklı noktasında konumlanmış olan Ototrink Ekspertiz noktalarımızdan birine getirerek uzmanlarımızın incelemesine sunmalısınız. Bu inceleme tecrübeli ekibimizin ücretsiz olarak gerçekleştirdiği bir hizmettir ve ücretsiz ekspertiz alım raporunun aracınız için oluşturulması ile tamamlanır. Bu aşamada raporunuz belirlendikten sonra Ototrink.com aracınızı satın alarak ücretin banka hesabınıza en kısa sürede ulaştırılmasını sağlar.

Yenilikçi, kolay, zahmetsiz ve güvenilir bir yaklaşımla Ototrink.com ikinci el Opel Astra aracınızın en kısa şekilde satılması ve işlemlerinizin tamamlanması için doğru tercihtir.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!