Range Rover Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Range Rover Arabanızı Satın Alıyoruz!

Range Rover, Land Rover’ın ürettiği 5 kapılı lüks araç markası. Markanın sahibi, Tata Motors şirkti bu aracı 1970 yılından beri üretilir. Bu aracın 3 nesildir üretimine devam edilir. Orijinal modeli sadece Range Rover olarak bilinir. Adının Land Rover ile ayırt edilememesi sonucu aracın adı Range Rover olarak belirlenir. İngiliz menşeili bir marka olan Range Rover ülkemizde lüks araç sınıfının vazgeçilmezlerinden biri olur. Ototrink.com diğer pek çok araç ve modelde olduğu gibi Range Rover ikinci el aracınızı satarken sizi ilan verme, alıcı bulma gibi pek çok zahmetten kurtararak aracınızı satın alır.

Ototrink.com ikinci el Range Rover Sport aracınızı satın almak için sizden iki aşamayı gerçekleştirmenizi bekler. Bunlardan biri internet sitemizde bulunan online randevu formunu doldurmak, diğeri ise şehrin pek çok farklı bölgesinde yer alan Ototrink ekspertiz noktalarına araçlarınızı getirerek uzmanlarımızın incelemesine sunmak. Bu hizmet firmamızın tarafınıza ücretsiz olarak sağladığı bir hizmettir ve ücretsiz alım ekspertiz raporunun tecrübeli ekibimiz tarafından oluşturulmasıyla tamamlanır. Ardından Ototrink.com en kısa süre içerisinde ikinci el Range Rover aracınızı satın alarak ücretinin hızlı bir şekilde banka hesabınıza iletilmesini sağlar.

Kolay, güvenilir, zahmetsiz ve yenilikçi tutumuyla Ototrink.com ikinci el araçlarınızı satmak istediğinizde her zaman yanınızda olmaya ve siz müşterilerine hizmetlerini sunmaya devam edecek.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!