Renault Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Renault Arabanızı Satın Alıyoruz!

Renault, 1899 yılından bu yana üretime devam etmekte olan Fransız menşeili taşıt üreticisidir. Otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi birçok farklı boy ve modele sahip araçlar üretir. Pek çok iş ortaklığına sahip Renault, ülkemizde de Bursa ilinde sahip olduğu fabrikasında üretime devam ederek otomobil piyasasında önemli bir yer edinir. Ototrink.com diğer pek çok araç markası ve modelinde olduğu gibi ikinci el Renault aracınızın satışını gerçekleştirmenizin en kolay yolu olarak hizmetlerini sürdürür.

Ototrink.com araç satışınız esnasında sizi alıcı bulma, ilan verme gibi tüm zorluklardan arındıran yenilikçi bir yöntemle hizmet veriri. Öncelikle ikinci el Renault aracınızla ilgili web sitemizde bulunan online randevu formunu doldurmanız gerekir. Bu formu doldurmanızın ardından şehrin pek çok bölgesinde konumlanmış Ototrink ekspertiz noktalarından birini ziyaret ederek aracınızın uzmanlarımızca incelenmesini sağlamanız gerekir. Bu işlem tecrübeli ekibimizin oluşturacağı ücretsiz alım ekspertiz raporu ile tamamlanır. Raporun ardından Ototrink.com aracınızı satın alarak ücretinin banka hesabınıza en kısa sürede ulaşmasını sağlar. İkinci el araç satışında ezber bozan, yeni bir yaklaşım ile işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamanız için Ototrink.com müşterilerine hizmet sunmaktan memnuniyet duyar.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!