Renault Clio Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Renault Clio Arabanızı Satın Alıyoruz!

Renault, 1899 yılından günümüze kadar çok çeşitte taşıt üretmiş olan Fransız otomobil markasıdır. Otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi geniş ürün yelpazesiyle pek çok farklı taşıtı uzun yıllardır başarıyla üretir. Renault ülkemizde daha çok otomobil modelleriyle bilinir. Aynı zamanda, Bursa’da bazı ortaklıklarla kurmuş olduğu otomobil fabrikası sayesinde iç pazarımızda önemli bir yer tutar.

Renault Clio ise bu markanın en çok satılan araç modelidir. Konforlu, rahat ve güvenli bir sürüş sağlamakta olan Renault Clio, teknolojik tasarımı, gelişen ihtiyaçları karşılaması itibariyle ikinci el piyasasında da önemli bir yer bulur. Ototrink.com, ikinci el Renault Clio aracınızın satışı için sizi ilan verme, alıcı arama gibi pek çok zor aşamadan muaf tutarak en kısa sürede aracınızı satın alan bir firmadır.

Ototrink.com aracınızı satın almadan önce iki işlemi gerçekleştirmenizi bekler. Öncelikle web sitemiz üzerinden online randevu formunu doldurmanız gerekir. Ardından aracınızı şehrin pek çok noktada bulunan Ototrink ekspertiz noktalarından birine getirerek incelemeye sunmanız gerekir. Bu hizmet firmamızın tamamen ücretsiz olarak sağladığı, aracınız ile ilgili detaylı incelemelerin yapıldığı bir aşamadır. Ardından uzman ekibimiz tarafından ücretsiz alım ekspertiz raporu oluşturulur. Ototrink.com daha sonra İkinci el Renault Clio aracınızı satın alarak ücretinin en kısa sürede banka hesabınıza ulaşmasını sağlar. İkinci el araç satışı konusunda çığır açan yenilikçi yaklaşımımızla, siz müşterilerimiz için hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!