Sıkça Sorulan Sorular

Sistem
Ekspertiz
Satış
Ototrink.com nedir?
Ototrink.com’un avantajları nedir?
Ototrink.com nasıl çalışır?

ONLINE FİYATLAMA
Ototrink.com’un değerleme ekranı fiyat aralığını yani ikinci el aracınızın minimum ve maksimum olası değerini hesaplar. Hesaplama, 2.el araçların piyasa fiyat verilerine dayanmaktadır. Online fiyatlama resmi bir teklif olmayıp, aracınızın ortalama piyasa değerini gösterir. Resmi fiyat teklifimizi almak için web sitemizdeki randevu formunu doldurarak veya 0 850 840 08 80 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz ekspertiz için uygun zaman ve ekspertiz noktası seçmeniz yeterlidir.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ
Ücretsiz ekspertiz işlemleri Ototrink ekspertiz noktalarında gerçekleşir. Ekspertiz uzmanlarımız tarafından ikinci el otomobiliniz dikkatle incelenerek, teknik arızaların, çiziklerin, çukurların, boyalı ve değiştirilmiş parçaların tespiti yapılır. Detaylı ekspertiz sonrası 2.el otomobilinizin son fiyatı belirlenir ve satış teklifi yapılır.

SATIŞ
Ücretsiz ekspertiz işlemleri sonrasında ikinci el aracınıza verdiğimiz satış teklifini kabul ettiğinizde satış işlemlerine hemen başlanır ve ödemeniz havale / eft yoluyla yapılır.
Ekspertiz noktasında satış işlemlerinin hemen başlayabilmesi için aracınızın vergi borcu, ödenmemiş trafik cezası, ipotek yada banka kredisi olmamalı ve araç muayenesi yapılmış olmalıdır.

Hangi hizmetleriniz ücretlidir?
E-Posta adresim neden gerekiyor?