Volkswagen Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Volkswagen Arabanızı Satın Alıyoruz!

Volkswagen 1937 yılından bu yana başarı ile üretime devam etmekte olan Alman otomobil üreticisi. İkinci Dünya Savaşı sırasında devlet eli ile savaşa lojistik destek sağlaması amacıyla kurulan bu firma zamanla araba sektörünün vazgeçilmezlerinden biri olup itibarını artırarak ve büyüyerek yola devam etti. Almanya ve Avrupa’nın en çok terci edilen markası olan Volkswagen, çeşitli modeller üreterek zaman içerisinde gelişen teknolojiye uyumlu, konfor seviyesi yüksek araçlar üretmeye devam etti.

Ototrink.com, diğer pek çok araç marka ve sınıfında olduğu gibi, Volkswagen Polo aracınızın ikinci el satışını gerçekleştirmek istediğinizde de yanınızda yer alır. Aracınıza ilan verme, otomobilinize alıcı arama gibi bütün sorunları ortadan kaldırarak en kısa sürede aracınızı satın alır ve satış işleminizin tecrübeli ekibi sayesinde kolay gerçekleşmesini sağlar.

Otortink.com aracınızı satın almadan önce iki aşamayı gerçekleştirmenizi bekler. Bunların başında web sitemizi ziyaret ederek online randevu formunu doldurmanızı bekler. Ardından aracınızı, şehrin pek çok farklı bölgesinde bulunan Ototrink ekspertiz noktalarından birine getirerek profesyonel ekibimizin incelemesine sunmanız gerekir. Bu aşama tamamen ücretsiz sağlanan bir hizmettir. Ücretsiz alım ekspertiz raporunuzun oluşmasının ardından Ototrink.com aracınızı satın alır, araç ücretinin en kısa sürede banka hesabınıza ulaşmasını sağlar. İkinci el Volkswagen Polo aracınızı satarken firmamıza güvenerek işlemlerinizi en kısa sürede güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!