Volkswagen Golf Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Volkswagen Golf Arabanızı Satın Alıyoruz!

Volkswagen, Almancada “Halk Arabası” anlamına gelmekte olan, 1937 yılında yılından bu yana otomobil, kamyon, otobüs gibi pek çok taşıt üreten Alman üreticisi. Başlangıçta siyasi otorite tarafından 2. Dünya Savaşı’na destek vermesi amacı ile kurulan bu firma daha sonra Avrupa’nın en çok satılan otomobil markalarından biri haline geldi. Zaman içinde pek çok çeşit ve modelde üretim yapan Volkswagen’in 80li yıllardan beri en çok satılan aracı Golf oldu.1981 yılı Mayıs’ında Volkswagen Golf modeli, tarihe 20 milyon üzerinde gerçekleşen ürün satışı ile en çok satılan araç olarak geçer ve başarısını sürdürmeye yıllar içinde devam eder. Bugün Avrupa’nın çok sayıda ülkesinde hala büyük bir kitle tarafından tercih edilen Volkswagen Golf, güvenilirliğini köklü tarihine, sevilen tasarımlarına, gelişen teknolojiye sağladığı uyuma borçludur.

Geliştirilmiş konfor, yüksek hızda güvenlik ve çevre kirliliği sorunları üzerine derin çalışmalar yürüten Volkswagen firması, Golf, günümüze kadar başarıyla gelmiş çok önemli bir araç modelini oluşturur. Ototrink.com her zaman olduğu gibi ikinci el Volkswagen Golf aracınızı satmak istediğinizde yanınızda olarak işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirmeniz için size gerekli tüm desteği sağlar.

Ototrink.com ikinci el araç satın alma konusunda yenilikçi ve farklı bir bakış açısına sahip. Öncelikle internet sitemizde bulunan araç randevu formunu doldurarak satışınızın ilk aşamasını gerçekleştirirsiniz. Ardından ikinci aşama, ikinci el Volkswagen Golf aracınızı Ototrink ekspertiz noktalarına götürerek ekibimizin aracı incelemesini sağlamaktır. Bu aşama, tamamen ücretsiz olarak ekspertiz alım raporunuzun oluşturması ile tamamlanır ve Ototrink.com son aşama olarak aracınızı satın alır ve araç ücretinin en kısa sürede banka hesabınıza ulaştığından emin olur. Volkswagen Golf ikinci el araç satışınızı en kısa sürede gerçekleştirmeniz için Ototrink.com her daim yanınızda en güvenilir alıcınız olarak bulunur.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!