Volkswagen Jetta Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Volkswagen Jetta Arabanızı Satın Alıyoruz!

Volkswagen 1937 yılından bu yana üretime devam etmekte olan ünlü bir Alman araba markasıdır. Bu firma, Alman federal devleti tarafından ikinci dünya savaşı sırasında gerekli lojistik desteği sağlayacak araçlar üretilmesi amacıyla kurulup, zamanla özelleşir. Ardından hem Almanya hem de tüm diğer Avrupa ülkelerinde en çok tercih edilen araç üreticilerinden olur ve günümüze büyüyerek ve gelişerek ulaşır.

Volkswagen Jetta, bu firmanın zamandan bağımsız, eşsiz tasarımı ile üretmekte olduğu araç modeli. Gelişen teknolojiyi yakalayan, yenilikçi güvenilir bir araç olan Volkswagen Jetta, kullanıcılarına konforlu sürüş keyfi vadeder. Ototrink.com, her zaman, her araç ve modelde olduğu gibi ikinci el Volkswagen Jetta aracınızın en doğru alıcısı olup satış işleminizin en güvenilir şekilde gerçekleşmesi için tecrübeli ve donanımlı ekibi ile durmadan çalışır.

Ototrink.com, aracınızı araya hiçbir aracı koymaksızın birinci elden satın alır. Bu işlemin gerçekleşmesi için yenilikçi bir politika izler. Ülkemizde bir ilk olan farklı araç alış yöntemiyle araçlarınızın en kısa sürede satışını gerçekleştirerek işlemlerinizi kısa sürede tamamlamanızı sağlar. Öncelikle Ototrink.com aracınızı satın alırken web sitesinde bulunun online randevu formunu doldurmanızı talep eder. Daha sonra aracınızı şehrin pek çok farklı yerinde konumlanmış olan Ototrink ekspertiz servislerine götürmeniz talep edilir. Bu merkezler tamamen ücretsiz hizmet vererek ücretsiz alım ekspertiz raporunuzun oluşmasını sağlar. Raporunuz oluşturulduktan sonra aracınız uygun bulunduğu taktirde en kısa süre içerisinde Ototrink.com tarafından satın alınır, ücreti banka hesabınıza tarafımızca ulaştırılır. Böylelikle ikinci el Volkswagen Jetta aracınızın satışı kısa sürede güvenilir ve doğru bir şekilde gerçekleşir.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!