Volvo Arabanızı Satın Alıyoruz

Aracınız için fiyat teklifi alın

Marka
Model
Model Yılı
Model Detayı
Kilometre
Ağır hasarlı, pert kayıtlı, 2005 model altı veya 200.000 km üstü araç, kamyon/kamyonet alımı yapmamaktayız.

Şubelerimiz

Volvo Arabanızı Satın Alıyoruz!

1927 yılında İsveç’te kurulmuş olan otomobil üreticisi Volvo pek çok farklı sektör ve endüstri içinde adını duyuran önemli bir firmadır. Tır, otobüs, otomobil, iş makinesi, deniz motoru ve endüstriyel motorlar üretmekte olan Volvo, aynı zamanda uçak endüstrisin finans sektörüne çok geniş bir alanda faaliyet göstermekte olan önemli bir firmadır. Volvo’nun logosu, demirin antik sembolü ile aynıdır. Ürettiği araçlar zamanda Alman otomotiv devleriyle yarışacak kadar kaliteli ve başarılı tasarımlardan oluşur. Volvo bugün tüm otomotiv dünyasında kullanılmakta olan 3 noktalı emniyet kemerinin de patentine sahiptir.

Ototrink.com diğer pek çok araç marka ve modelinde olduğu gibi Volvo ikinci el aracınızı satmak istediğinizde de karşınıza en zahmetsiz alıcı olarak çıkar. Aracınızı satın almadan önce, internet sitemizde bulunan online randevu formunu doldurmanız ve aracınızı şehrin pek çok bölgesinde konumlanmış olan Ototrink ekspertiz noktalarından birine getirerek uzmanlarımızın incelemesine sunmanız gerekir. Bu aşama uzman ekibimizin oluşturduğu ücretsiz ekspertiz satın alma raporu ile tamamlanır. Ardından Ototrink.com araçlarınızı en kısa süre içinde satın alarak ücretinin banka hesabınıza hızlı şekilde ulaşmasını sağlar.

Güvenilir ve zahmetsiz ikinci el Volvo araç satışınız için Ototrink.com a güvenebilir hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz.

Müşterilerimiz bizim için ne söylüyor?

Bunun için bizim sözümüze yok! Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediklerini görün.

Murat Zincirlioğlu (Volvo S60)
Kesinlikle devam etmesini istediğim bir sistem. Çok hızlı. Paramı hemen aldım hiç uğraşmadım, yorulmadım. Oradaki arkadaşlar çok ilgiliydi.
Oktay Cenikli (Fiat Linea)
Ototrink.com sayesinde arabamı çok hızlı ve güvenli bir şekilde istediğim fiyattan sattım. Her adımda açıklayıcı bilgiler vererek, bana yardımcı olan ototrink.com ekibine teşekkür ederim.
Mikail Aras (Dacia Sandero)
Süreç çok hızlıydı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.
Gani Baydar (Seat Ibıza)
Her şey çok hızlıydı. Beşiktaş şubenizde benimle ilgilenen Aytaç Bey'den de çok memnun kaldım.
Mesut Karpat (Renault Symbol)
Kesinlikle mükemmel bir sistem, her şey çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. Çok hızlı işliyor süreç. Noterde sıra bile beklemedik. Çok memnun kaldım.
Seda Gündoğdu (Renault Megane)
Evrak işleri, doğru fiyata anlaşmak, sorulan sorulara cevap verebilmek, bunların hepsi benim için stres konusuydu. Konusunda uzman bir ekibi olan ototrink.com işimi kolaylaştırdı.
Serkan Özsu (Seat Toledo)
Güven veren bir firma. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. Paramı hemen aldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
Gökhan Sancakoğlu (Honda CR-V)
Araba satma süreçlerine vakit ayıramadığımdan bir türlü satamadığım arabamı, aynı gün içinde, yorulmadan, uğraşmadan satmış olmaktan mutluyum. Artık yeni arabama kavuşabilirim :)
Banu Akdoğan (Ford Fiesta)
Telefonda karşılaştığım sıcak, ilgili, samimi hizmet yaklaşımı beni düşündürmeden ekspertiz noktasına götürdü. Aynı ilgiyi orada da gördüm, içim rahat bir şekilde arabamı sattım. Tüm ekibe teşekkürler...

Nasıl Çalışır

Ücretsiz, Online Fiyat Teklifi Alın
Arabanız için ücretsiz fiyat teklifi alın ve randevunuzu oluşturun.
Hemen Randevu Alın
Arabanızı ücretsiz ekspertiz için size en yakın Ototrink merkezine getirin.
Satışı Tamamlayın
2. el arabanızı hemen satalım, paranızı anında, trink alın!